Zastřešení bazénů


Konfigurátor bazénů / zastřešení

Proč vybrat právě nás


Výhody zastřešení


Konfigurátor
bazénů a zastřešení

Vyzkoušejte náš nový unikátní konfigurátor bazénů a zastřešení, díky kterému si můžete nakonfigurovat bazén nebo zastřešení podle svých potřeb a během velice krátké chvíle zjistíte, konečnou cenu Vaší konfigurace.

Chci zjistit cenu

*Všechny konstrukce zastřešení můžou být v provedení stříbrný Elox, bronzový Elox nebo barevné provedení konstrukce dle vzorníku RAL.

Zastřešení Practic

Je díky variabilitě a cenové dostupnosti nejprodávanějším typem zastřešení bazénu. Jeho konstrukce dovoluje toto zastřešení umístit i do podhorských, či horských oblastí.

Zastřešení Horizont

je velmi žádané zastřešení bazénu, jelikož se jedná o nízký typ s elegantním vzhledem za příznivou cenu. V porovnání se zastřešením bazénu Dream se jedná o levnější řešení. Dostatečné tuhost konstrukce nám dovoluje toto zastřešení vyrobit pouze o několik málo centimetrů vyšší, než zastřešení bazénu Dream.

Zastřešení Dream

Je vhodnou volbou především na bazény umístěné v blízkosti domu, nebo na místa, kde by jiný typ zastřešení bazénu mohl bránit výhledu. Jeho konstrukce nám dovoluje vyrobit zastřešení s minimální výškou.

Zastřešení Wave

Je podchozí zastřešení bazénu. Zejména při nepříznivějším počasí oceníte výhodu být schovaný pod zastřešením.

Zastřešení Harmony

Je oblíbené podchozí zastřešení bazénu. Jeho výška dovoluje pohodlně využívat prostor před, za i podél bazénu. Zejména při nepříznivějším počasí oceníte výhodu být schovaný pod zastřešením.

Zastřešení Star

Je podchozí zastřešení bazénu. Jeho výška dovoluje pohodlně využívat prostor před, za i podél obou stran bazénu. Zejména při nepříznivějším počasí oceníte výhodu být schovaný pod zastřešením.

Zastřešení Rock

Pokud máte v blízkosti bazénu nevyužitou stěnu a chcete, aby Vám zůstal prostor mezi stěnou a bazénem volný, nebo chcete vycházet k bazénu přímo z domu do zastřešeného prostoru, pak Vám doporučujeme tento typ zastřešení.

Zastřešení Terrace

Je podchozí zastřešení s jednou kolejnicí na svislé zdi a druhou na zemi. Zastřešení Terrace může být podchozí v celé jeho šířce i délce a tím se dá dokonale využít prostor pod celým zastřešením. Zastřešení Terrace je velice variabilní, je vhodné nejen pro bazény, ale i pro zastřešení vířivek, či teras.

Zastřešení Flash

Elegantní nízké zastřešení s ohnutým plným Polykarbonátem na bocích segmentů a zaoblenými uzavřenými profily. Zastřešení může být s plným Polykarbonátem v kombinaci s dutinkovým Polykarbonátem, nebo celé zastřešení s plným Polykarbonátem. Čelní stěny mohou být také s libovolnou výplní.

Web ZH Plastform používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.