Holánek company pomáhá

Holánek company pomáhá


Díky Vám, našim zákazníkům, můžeme pomáhat tam, kde je potřeba. Vaše důvěra k našim firmám nám umožňuje posílat část zisu na dobrou věc a proto Vám všem MOC DĚKUJEME, že jste součástí.


Naše srdce si získaly hlavně organizace pomáhající zvířatům v nouzi a na fotkách níže bychom Vám rádi ukázali, kde jsme měli šanci společně pomoci.

Záchrana pejsků z Rumunska

Tuto kapitolu bych nazval "Poslední šance"


Měli jsme příležitost spolupracovat s organizací, která zachraňuje pejsky z rumunských státních útulků. Rumunsko dlouhodobě trápí vysoké počty toulavých psů v ulicích a jejich přemnožení řeší odchytem a následným uspáním (i v případě mladých zdravých zvířat nebo štěňat).


Díky českým organizacím působícím přímo v Rumunsku jsou někteří pejsci z útulků "vykoupeni", veterinárně ošetřeni a převezeni k nám Neputují ovšem do českých útulků, ale přímo do pečlivě předvybraných a prověřených rodin, které je přebírají hned po převozu.


Pro nás jsou pak největším darem fotografie, které nám rodiny pejsků sdílí a můžeme tak sledovat, jak se jim daří poté, co najdou lásku v nových domovech. Úspěch celého projektu můžete sami posoudit na fotografiích níže.


Dobrovolnictví na LDN

Moje úžasná žena s naším pejskem Akouškem působí jako certifikovaný canisterapeutický tým v dobrovolnickém programu Klaudiánovy Nemocnice v Mladé Boleslavi. Dochází ke starším pacientům na oddělení léčby dlouhodobě nemocných (LDN), kterým se snaží zpříjemnit hospitalizaci a vykouzlit úsměv na rtech.


Před vánočními svátky naše firma nakupuje dárky nemocničním ježíškům, aby potěšili místní pacienty a Akoušek s paničkou pomáhají s nadílkou.


Dny dobrovolnictví

V rámci dobrovolnického programu s pejsky navštěvujeme také dětské centrum (dětský domov pro malé děti) v Mladé Boleslavi a akce pořádané pro veřejnost (den dětí, den zdraví, etc.).


Během těchto akcí učíme děti, jak se správně o pejsky starat a zaměřujeme se na aktivity rozvíjející hrubou a jemnou motoriku dětí pomocí dětsko-psích her.


Web ZH Plastform používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.