Bazény


Konfigurátor bazénů / zastřešení

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme na zakázku vyráběné celoplastové bazény rozmanitých tvarů a velikostí dle přání zákazníka. bazény vyrábíme z kvalitního polypropylenu s UV faktorem. Tento materiál je zdravotně a hygienicky nezávadný, vysoce trvanlivý, mrazuvzdorný a stabilizovaný proti UV záření.

Bazény ZHPlastForm jsou určeny k zapuštění do terénu (v případě požadavku je možnost instalovat bazén i nad terén – za pomoci speciálního vyztužení)


Proč bazén od nás?


Prohlédněte si naší nabídku

Nabídka bazénů 2022 Zastřešení bazénů Výrobky z plastu


Konfigurátor
bazénů a zastřešení

Vyzkoušejte náš nový unikátní konfigurátor bazénů a zastřešení, díky kterému si můžete nakonfigurovat bazén nebo zastřešení podle svých potřeb a během velice krátké chvíle zjistíte, konečnou cenu Vaší konfigurace.

Chci zjistit cenu

Nabízíme tyto typy bazénů dle ukončení vrchní části – lemu:

Skimmerové

Skimmerový bazén částečně vystupuje nad terén navazující plochy (dlažba, kamenný koberec, tartan). Voda odtéká lokálně pomocí tzv. skimmeru, do kterého ho ženou trysky, které jsou většinou u schodů. Vždy ale trysky musí být naproti skimmeru.

U tohoto typu bazénu, kde se udává hloubka například 1,5m, je hladina pouze 1,4m, protože voda musí být napuštěna pouze do půlky skimeru.

Zde nabízíme více variant horního lemu:

  • Široký s posed (posed uděláme na rozměr přání zákazníka)
  • Trubkové zakončení (toto zakončení je levnější řešení 

Přelivové

U tohoto typu bazénu je voda zároveň s okolním terénem, tudíž pokud si objednáte hloubku 1,5metru voda se napustí až úplně po okraj. Voda odtéká přelivovým žlabem, který je umístěn po obvodu celého skeletu, odkud putuje do čističky a zpátky se dostane zpět přes trysky.

Přelivový žlab může být:

  • Plastový
  • Nerezový
Další služby v oblasti bazénů:

Nadzemní bazény

Dokážeme nabídnout také nadzemní bazény, u kterých nemusíte řešit výkopové práce. Tento bazén je ze silnějšího materiálu a má více vzpěr kvůli větším tlakům. Boky bazénu si můžete nechat obožit dřevem.

Můžete si vybrat z těchto typů:

  • Kulatý
  • Oválný

Bohužel v nadzemním provedení nemůžeme nabídnout obdélníkový tvar. V obdelníkovém tvaru jsou nejvíce namáhány rohy a ty musí být vždy zabetonovány.

 

Zastřešení

Zajišťujeme dle požadavku zákazníka včetně montáže. zaručujeme dlouhou životnost a bezpečnost používání. zastřešení je tvořeno konstrukcí ze speciálních profilů z tvrzené slitiny hliníku a výplně v podobě polykarbonátu s ochranou proti uv záření.

Více informací


Údržba vody a bazénová chemie

Pravidelná údržba bazénu zahrnuje nejen sbírání nečistot z hladiny bazénu, ale také čištění dna a stěn bazénu, úpravu a dezinfekci vody za použití bazénové chemie nebo UV ionizátoru. Vyberte si ty pravé bazénové čističe, bazénovou chemii, plovoucí dávkovače, síťky nebo vysavače, které udrží vysokou čistotu vody a optimální hodnoty ph vody a chlóru ve vašem bazénu. 


Příslušenství

V nabídce sortimentu ZHPlastForm najdete kompletní vybavení pro vaše bazény: madla, skimmery, trysky, přelivové rošty, žebříky a schodiště, bazénové zastřešení, vodní atrakce i náhradní díly a příslušenství. 

Web ZH Plastform používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.