Bazény

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme na zakázku vyráběné celoplastové bazény rozmanitých tvarů a velikostí dle přání zákazníka. bazény vyrábíme z kvalitního polypropylenu s UV faktorem. Tento materiál je zdravotně a hygienicky nezávadný, vysoce trvanlivý, mrazuvzdorný a stabilizovaný proti UV záření.

Bazény ZHPlastForm jsou určeny k zapuštění do terénu (v případě požadavku je možnost instalovat bazén i nad terén – za pomoci speciálního vyztužení)


Proč bazén od nás?


Prohlédněte si naší nabídku

Bazénové sety Zastřešení bazénů Výrobky z plastu


Nabízíme tyto typy bazénů dle ukončení vrchní části – lemu:

Skimmerové

Skimmerový bazén částečně vystupuje nad terén navazující plochy (dlažba, kamenný koberec, tartan). Voda odtéká lokálně pomocí tzv. skimmeru, do kterého ho ženou trysky, které jsou většinou u schodů. Vždy ale trysky musí být naproti skimmeru.

U tohoto typu bazénu, kde se udává hloubka například 1,5m, je hladina pouze 1,4m, protože voda musí být napuštěna pouze do půlky skimeru.

Zde nabízíme více variant horního lemu:

  • Široký s posed (posed uděláme na rozměr přání zákazníka)
  • Trubkové zakončení (toto zakončení je levnější řešení 

Přelivové

U tohoto typu bazénu je voda zároveň s okolním terénem, tudíž pokud si objednáte hloubku 1,5metru voda se napustí až úplně po okraj. Voda odtéká přelivovým žlabem, který je umístěn po obvodu celého skeletu, odkud putuje do čističky a zpátky se dostane zpět přes trysky.

Přelivový žlab může být:

  • Plastový
  • Nerezový
Další služby v oblasti bazénů:

Nadzemní bazény

Dokážeme nabídnout také nadzemní bazény, u kterých nemusíte řešit výkopové práce. Tento bazén je ze silnějšího materiálu a má více vzpěr kvůli větším tlakům. Boky bazénu si můžete nechat obožit dřevem.

Můžete si vybrat z těchto typů:

  • Kulatý
  • Oválný

Bohužel v nadzemním provedení nemůžeme nabídnout obdélníkový tvar. V obdelníkovém tvaru jsou nejvíce namáhány rohy a ty musí být vždy zabetonovány.

 

Vložkování bazénů

Pokud máte starý bazén, který má už vyšusovanou barvu nebo máte světlý odstín ale vám se líbí tmavší, nedej bože Vám bazén popraskal, tak to není žádný problém. Bazén vám můžeme vyvložkovat. Vše zůstane jako bylo, akorát se bazén o sílu desky na každé straně zmenší. Obrovská výhoda je, že nepotřebujete žádné výkopové práce a problém kam starý bazén dát.

Zastřešení

Zajišťujeme dle požadavku zákazníka včetně montáže. zaručujeme dlouhou životnost a bezpečnost používání. zastřešení je tvořeno konstrukcí ze speciálních profilů z tvrzené slitiny hliníku a výplně v podobě polykarbonátu s ochranou proti uv záření.

Více informací


Údržba vody a bazénová chemie

Pravidelná údržba bazénu zahrnuje nejen sbírání nečistot z hladiny bazénu, ale také čištění dna a stěn bazénu, úpravu a dezinfekci vody za použití bazénové chemie nebo UV ionizátoru. Vyberte si ty pravé bazénové čističe, bazénovou chemii, plovoucí dávkovače, síťky nebo vysavače, které udrží vysokou čistotu vody a optimální hodnoty ph vody a chlóru ve vašem bazénu. 


Příslušenství

V nabídce sortimentu ZHPlastForm najdete kompletní vybavení pro vaše bazény: madla, skimmery, trysky, přelivové rošty, žebříky a schodiště, bazénové zastřešení, vodní atrakce i náhradní díly a příslušenství.