Bazény

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme na zakázku vyráběné celoplastové bazény rozmanitých tvarů a velikostí dle přání zákazníka. bazény vyrábíme z kvalitního polypropylenu s UV faktorem. Tento materiál je zdravotně a hygienicky nezávadný, vysoce trvanlivý, mrazuvzdorný a stabilizovaný proti UV záření.

Bazény ZHPlastForm jsou určeny k zapuštění do terénu (v případě požadavku je možnost instalovat bazén i nad terén – za pomoci speciálního vyztužení)

 

Proč bazén od nás?

 


Prohlédněte si naší nabídku

Bazénové sety Zastřešení bazénů Výrobky z plastu


Nabízíme tyto typy bazénů dle ukončení vrchní části – lemu:

Skimmerové

Bazén částečně vystupuje nad terén navazující plochy /dlažba, kamenný koberec, tartan). Voda odtéká lokálně pomocí tzv. skimmeru

Zde nabízíme více variant horního lemu: široký s posedem nebo v úrovni terénu či trubku obepínající hranu bazénu, který je levnější.

Přelivové

Vrchní okraj bazénu tvoří s okolním terénem rovinu. Voda odtéká přelivovým žlabem, který je umístěn po obvodu celého skeletu. Přelivový žlab může být plastový nebo nerezový.

Další služby v oblasti bazénů:

Nadzemní bazény

Můžeme nabídnout také nadzemní bazén, které se dají například obložit dřevem.

Vložkování bazénů

Pokud máte starý bazén, který má už vyšusovanou barvu nebo máte světlý odstín ale vám se líbí tmavší, nedej bože Vám bazén popraskal, tak to není žádný problém. Bazén vám můžeme vyvložkovat. vše zůstane jako bylo akorát se bazén o sílu desky na každé straně zmenší. Obrovská výhoda je, že nepotřebujete žádné výkopové práce a problém kam starý bazén dát.

Zastřešení

Zajišťujeme dle požadavku zákazníka včetně montáže. zaručujeme dlouhou životnost a bezpečnost používání. zastřešení je tvořeno konstrukcí ze speciálních profilů z tvrzené slitiny hliníku a výplně v podobě polykarbonátu s ochranou proti uv záření.

Více informací


Výhody zastřešení


 

Příslušenství

 

Zajišťujeme kompletní bazénové příslušenství: